عقیده ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی

عقیده: ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی مبارزه با تروریسم اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار بین الملل هم‌چنان آماده‌ایم در هر زمانی با آمریکا مذاکره کنیم / کره‌شمالی

پس از اعلام رئیس‌جمهوری آمریکا مبنی بر لغو مذاکرات با رهبر کره شمالی، پیونگ یانگ به این مساله اشاره کرد که این تصمیم در جهت خواسته‌های جهانی نیست و هنوز به دنبا

هم‌چنان آماده‌ایم در هر زمانی با آمریکا مذاکره کنیم / کره‌شمالی

کره شمالی: هم چنان آماده ایم در هر زمانی با آمریکا مذاکره کنیم

عبارات مهم : مذاکره

پس از اعلام مدیر جمهوری آمریکا مبنی بر لغو مذاکرات با رهبر کره شمالی، پیونگ یانگ به این مساله اشاره کرد که این تصمیم در جهت خواسته های جهانی نیست و هنوز به دنبال حل این مساله با آمریکاست.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این بیانیه که به وسیله کیم کیه وانگ، معاون وزیر امور خارجه کره شمالی و در آژانس خبری رسمی این کشور منتشر شد، همچنین به این مساله اشاره دارد که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی تلاش بی وقفه خود را جهت مذاکرات با دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا انجام داده و کره شمالی میل به دارد تا در هر زمانی با ایالات متحده مذاکره کند.

معاون وزیر امور خارجه کره شمالی همچنین تاکید کرد که دیدار با آمریکا جهت حل روابط بسیار خصمانه ضرورت دارد.

وی در ادامه بیانیه خود آورده است: ما به کارها ترامپ که از سوی یک مدیر جمهور آمریکا غیرمنتظره محسوب می شود احترام می گذاریم چراکه او به دنبال برگزاری نشستی تاریخی بین رهبران دو کشور بوده هست. ما یکبار دیگر به ایالات متحده می گوییم که آماده حل پرسشها در هر زمانی و به هر صورتی هستیم.

این مقام وزارت خارجه کره شمالی همچنین اعلام کرد که لغو نشست قریب الوقوع بین آمریکا و کره شمالی در سنگاپور که قرار بود 12 ژوئن امسال میلادی برگزار شود، نشان دهنده اختلاف نظر طولانی مدت میان پیونگ یانگ و ایالات متحده است.

وی ادامه داد: تعهدات ما جهت انجام اقداماتی بهتر جهت برقراری صلح و ثبات در دنیا و همچنین شبه جزیره کره همچنان عوض کردن نکرده است و ما به دنبال برقراری ارتباط زیاد با آمریکا هستیم. اظهارنظر مدیر جمهوری آمریکا در لغو نشست با کره شمالی جهت ما دور از انتظار بود و ما آن را به شدت رد می کنیم.

واژه های کلیدی: مذاکره | آمریکا | کره شمالی | کره شمالی | وزارت خارجه | ایالات متحده | رهبر کره شمالی | وزیر امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs