عقیده ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی

عقیده: ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی مبارزه با تروریسم اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از همایون شجریان تا لیلا حاتمی ، بازیگران و صورت های معروف بشقاب‌ها را نقاشی کردند

بشقاب‌های نقاشی شده است به وسیله هنرمندانی چون همایون شجریان، لیلا حاتمی،اسرافیل شیرچی، سحر دولتشاهی، کریستف رضاعی، لوریس چکناواریان و … در دومین بخش از نمایش

از همایون شجریان تا لیلا حاتمی ، بازیگران و صورت های معروف بشقاب‌ها را نقاشی کردند

بازیگران و صورت های معروف بشقاب ها را نقاشی کردند/ از همایون شجریان تا لیلا حاتمی

عبارات مهم : بشقاب

بشقاب های نقاشی شده است به وسیله هنرمندانی چون همایون شجریان، لیلا حاتمی،اسرافیل شیرچی، سحر دولتشاهی، کریستف رضاعی، لوریس چکناواریان و … در دومین بخش از نمایشگاه «هزار و یک بشقاب زیرلعابی» به نمایش گذاشته خواهند شد.

به گزارش خبرآنلاین، دومین بخش از نمایشگاه «هزار و یک بشقاب زیرلعابی»، روز جمعه ۱۱ اسفند در گالری سرفیس ایرانشهر به تلاش آزاده شولی، هنرمند سرامیست، شروع می شود و تا ۱۸ اسفند ادامه دارد.

این نمایشگاه مشمول بر ۲۵۰ (٢۵١ تا ۵٠٠) اثر از بازیگران و صورت های معروف حوزه تصویرسازی، نقاشی، بازیگری و … است و عواید فروش آن به خیریه کودکان صبح رویش تخصیص داده شده است داده خواهد شد.

در بخش دوم از نمایشگاه «هزار و یک بشقاب زیرلعابی»، بشقاب های نقاشی شده است به وسیله هنرمندانی مانند همایون شجریان، لیلا حاتمی، عبدالحمید پازوکی، احمد مرشدلو، اسرافیل شیرچی، سحر دولتشاهی، کریستف رضاعی، لوریس چکناواریان، صفی یزدانیان به نمایش درخواهد آمد.

آزاده شولی در مورد نمایشگاه دوم «هزار و یک بشقاب زیرلعابی» گفت: «در پروژه «هزار و یک بشقاب زیرلعابی» تلاش بر این است که بازیگران و صورت های معروف در هر حوزه با در اختیار گرفتن یک بشقاب، تکنیک و ابزار یکسان نقش های مختلفی به تصویر بشکند. این کار علاوه بر معرفی سرامیک به عنوان یک پلت فرم جهت خلق اثر هنری، تصویری از جامعه هنری (بیشتر ایرانی) ارایه می دهد بنابراین فهرستی از سرامیست هایی که احساس کردم نگاهشان بر سرامیک با این پروژه همسوتر است و بازیگران و صورت های معروف سایر رشته های متفاوت تهیه کردم و می خواستم هر کدام از این بشقاب ها به وسیله یک هنرمند کشیده شود.»

او افزود: «این توصیه خود یکی از بااهمیت ترین پرسشها اجرایی این ایده بود. به خاص نظرم بر این بود که از ظرفیت های بازیگران و صورت های معروف سایر رشته ها بیش از سرامیست ها استفاده کنم آیا که متاسفانه بعضی از شاخصه های تجسمی سفال کشور عزیزمان ایران به خاص در بخش طراحی در سال های اخیر افت پیدا کرده هست. از طرفی آشنا نبودن بازیگران و صورت های معروف سایر رشته ها با مساله فنون سرامیک به خاص نقاشی زیرلعابی به رغم پرسشها ناگزیر جنبه مثبتی داشت لیکن این بازیگران و صورت های معروف کمتر درگیر فنی بودن نتیجه اثر می شدند و رهاتر و آزادانه تر کار می کردند و تنها کافی بود که یک آموزش کوچک راجع به نقاشی زیرلعابی داده شود.»

آزاده شولی هنرمند سرامیست راجع به عواید حاصل از فروش این نمایشگاه گفت: «سال گذشته عواید حاصل از فروش صرف مرکز طبی کودکان شد و دور دوم نمایشگاه «هزار و یک بشقاب زیرلعابی» با همکاری و همراهی خیریه کودکان صبح رویش صرف برگزاری کارگاه های مهارت آموزی جهت کودکان کار، بدسرپرست و بی سرپرست خواهد شد.»

این نمایشگاه ساعت ۱۶ روز جمعه ١١ اسفند ماه در گالری سرفیس ایرانشهر افتتاح می شود.

از همایون شجریان تا لیلا حاتمی ، بازیگران و صورت های معروف بشقاب‌ها را نقاشی کردند

واژه های کلیدی: بشقاب | نقاشی | کودکان | بازیگران | نمایشگاه | لیلا حاتمی | همایون شجریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs