عقیده ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی

عقیده: ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی مبارزه با تروریسم اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تصویر العمل علی علیپور به اتفاقات استادیوم غدیر و حرف‌های سرمربی استقلال خوزستان

به گزارش خبرآنلاین؛ علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس که دیروز در ترکیب فیکس تیمش حضور داشت و اتفاقات ورزشگاه غدیر در جریان بازی برابر استقلال خوزستان را از نزدیک د

تصویر العمل علی علیپور به اتفاقات استادیوم غدیر و حرف‌های سرمربی استقلال خوزستان

تصویر العمل علی علیپور به اتفاقات استادیوم غدیر و حرف های سرمربی استقلال خوزستان

عبارات مهم : تصویر

مهاجم پرسپولیس نسبت به اتفاقات دیروز ورزشگاه غدیر تصویر العمل نشان داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس که دیروز در ترکیب فیکس تیمش حضور داشت و اتفاقات ورزشگاه غدیر در جریان بازی برابر استقلال خوزستان را از نزدیک دید، راجع به بازی دیروز و درگیری های استادیوم گفت: “اتفاقات بازی از همان وقت ورود ما به اهواز رقم خورد و کاملا مشخص بود که برنامه ریزی شده است بود. سنگی که در اتوبوس به شیشه جایی که من نشسته بودم خورد و هنوز هم صدای سنگ و شیشه در گوشم می پیچد. اگر اتفاق تلخی رخ می داد چه کسی واقعا پاسخ می داد؟ آیا جان انسان ها جهت کسی مهم نیست و اگر سنگ باعث نابودی کسی می شد چطور وجدان ارزش آرام می شد؟”

علیپور همچنین راجع به بیانات سرمربی استقلال خوزستان گفت: “آقای یزدی گفته اند هواداران ما سنگ تمام گذاشتند. به نظرم ایشان منظورشان این سنگ هایی باشد که به سمت ما پرتاب شده است وگرنه ما که در زمین بودیم چیز دیگری می دیدیم. من واقعا از طرفداران پرسپولیس تقدیر می کنم که در این شرایط هم کنار ما بودند و شایسته قدردانی هستند. حساب آنها از کسانی که جهت ضربه به تیم تلاش می کنند جداست و قدردان آنها هستیم. امیدوارم مسئولان کلوب هم تصمیم قاطعی راجع به کسانی که به تیم ضربه می زنند بگیرند و هواداران هم با آشنایی واکنش‌ها این واکنش‌ها مانع از اتفاقات بد جهت کلوب و تیم شوند.”

تصویر العمل علی علیپور به اتفاقات استادیوم غدیر و حرف‌های سرمربی استقلال خوزستان

واژه های کلیدی: تصویر | سرمربی | علیپور | خوزستان | استقلال | استادیوم | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs