عقیده ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی

عقیده: ایران سوریه تروریسم لاریجانی علی لاریجانی مبارزه با تروریسم اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیش‌بینی جالب فرانس فوتبال از گروه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی و قهرمانی اسپانیا

مجله فرانس فوتبال پیش‌بینی کرد تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی روسیه خواهد شد و همراه مراکش از گروه B به مرحله بعد افزایش خواهد کرد.

پیش‌بینی جالب فرانس فوتبال از گروه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی و قهرمانی اسپانیا

پیش بینی جالب فرانس فوتبال از گروه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی و قهرمانی اسپانیا

عبارات مهم : ایران

مجله فرانس فوتبال آینده نگری کرد تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی روسیه خواهد شد و همراه مراکش از گروه B به مرحله بعد افزایش خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، مجله فرانس فوتبال آینده نگری جالبی از آینده جام جهانی روسیه داشت. در این آینده نگری آمده است: پرتغال جام جهانی بسیار بدی خواهد داشت و یاران کریستیانو رونالدو از بین بردن زودهنگامی از جام جهانی خواهند داشت. تیم ملی مراکش نیز از این گروه شگفتی ساز می شود و با شکست ۲ بر یک کشور عزیزمان ایران در نخستین بازی و دو تساوی برابر پرتغال و اسپانیا، همراه لاروخا به مرحله بعد جام جهانی افزایش می کند.

پیش‌بینی جالب فرانس فوتبال از گروه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی و قهرمانی اسپانیا

مجله فرانس فوتبال در آخر آینده نگری کرد تیم ملی اسپانیا با تک گل ایسکو برزیل را در فینال جام جهانی شکست دهد و قهرمان این مسابقه ها شود تا آندرس اینیستا با دو قهرمانی در جام جهانی خداحافظی باشکوهی از تیم ملی کشورش داشته باشد.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | اسپانیا | اسپانیا | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs